Contribuabilii noștrii

Toți membrii Comunității Legume Hub sunt invitați să contribuie la dezvoltarea Hub-ului și să folosească Hub-ul ca platformă de publicare personală. Participanții noștri încarcă publicații existente, scriu articole și pot, de asemenea, plasa imagini. Participanții Hub-ului reprezintă factorii principali pentru dezvoltarea Comunității Legume Hub.

Transparența și respectarea competențelor constituie valorile esențiale ale Hub-ului; prin urmare, participanții sunt încurajați să prezinte un profil personal publicat.

Participanții Hub-ului sunt:

Agata Leska

gzpk

Anelia Iantcheva

AgroBioInstitute

Alexander Menegat

Swedish University of Agricultural Sciences

Anja Bonzheim

Förderkreis Biozyklisch-Veganer Anbau e.V.

Benedikt Haerlin

Zukunftsstiftung Landwirtschaft

Bruno Kezeya

FH-SWF

Carola Blessing

LTZ

Christine Struck

University of Rostock

Christine Watson

SRUC

Dimitris Barkas

Nireus Aquaculture S.A.

Donal Murphy-Bokern

Donal Murphy-Bokern

Eva Batzogianni

THESGI

Fred Stoddard

University of Helsinki

Harald Schmidt

Stiftung Ökologie & Landbau, SÖL (Foundation Ecology & Agriculture)

Helga Willer

FiBL

Herwart Böhm

Thünen Institute of Organic Farming

Inka Notz

Leibniz Centre for Agricultural Landscape Research (ZALF)

Isabella Munder

Bäuerliche Erzeugergemeinschaft Schwäbisch Hall

Jasmin Karer

Donau Soja

Jens Dauber

Thünen Institute of Biodiversity

Johannes Schuler

Leibniz Centre for Agricultural Landscape Research (ZALF)

Jürgen Recknagel

LTZ Augustenberg/ Dt. Sojaförderring

Johann Vollmann

University of Natural Resources and Life Sciences Vienna

Kairsty Topp

SRUC

Kristina Petrovic

BioSense Institute

Lauren Dietemann

Research Institute of Organic Agriculture FiBL

Leonardo Amthauer Gallardo

Coordination Unit Climate Thünen Institute

Leopold Rittler

Donau Soja

Lisa Hoffmann

Weltacker Berlin

Lorna MacPherson

SRUC

Lorna Cole

SRUC

Madelaine Lea Rueger

Research Institute of Organic Agriculture FiBL

Dr. Manfred Weber

Landesanstalt für Landwirtschaft Sachsen-Anhalt, Iden

Marjana Vasiljevic

Institute of Field and Vegetable Crops

Matthias Klaiss

FiBL

Miljan Erbez

PhD

Marcus Mergenthaler

Fachhochschule Südwestfalen

Moritz Reckling

Leibniz Centre for Agricultural Landscape Research (ZALF)

Mato Mrkalj

Business Development Manager NUTRIS.farm Ltd.

Olha Bykova

Agricultural consultant

Olivier Boeke

Designer and Film maker

Pascal Moll

University of Hohenheim

Paul Hargreaves

SRUC

Peter Strijk

Soyconsultant

Philipp Roth

Landesbetrieb Landwirtschaft Hessen (LLH)

Richard Dewhurst

SRUC

Raymund Julius Rosales

Graduate Student

Robin Walker

SRUC

Georg Spreitzer

Legume Hub Secretariat

Svetlana Balesevic Tubic

Seed Association of Serbia

Thorsten Haase

Landesbetrieb Landwirtschaft Hessen

Vuk Dordevic

Institute of field and vegetable crops

Željko Milovac

Institute of Field and Vegetable Crops, Novi Sad